Razem z movie olcia szukamy przyjaciół do codziennej gry na MSP.
Będziemy też rozmawiać w kilka osób na skype, więc taka osoba musi je posiadać :)
Jeśli chcesz do nas przyłączyć napisz do mnie lub movie olcia.
Ja i movie olcia mamy po 12 lat :*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz