niedziela, 16 marca 2014

Razem z movie olcia szukamy przyjaciół do codziennej gry na MSP.

Będziemy też rozmawiać w kilka osób na skype, więc taka osoba musi je posiadać :)
Jeśli chcesz do nas przyłączyć napisz do mnie lub movie olcia.
Ja i movie olcia mamy po 12 lat :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz