niedziela, 8 czerwca 2014

niedziela, 16 marca 2014

Razem z movie olcia szukamy przyjaciół do codziennej gry na MSP.

Będziemy też rozmawiać w kilka osób na skype, więc taka osoba musi je posiadać :)
Jeśli chcesz do nas przyłączyć napisz do mnie lub movie olcia.
Ja i movie olcia mamy po 12 lat :*
Witam ! Mało zostało do 19 lvl'a, więc proszę was o pomoc, obiecuję tym osobą które pomogą (Zapiszcie się w księdze gości że pomogliście) odwdzięczę się w ten sam sposób :)

Wasza Aria978
Witam !
Zrobiłam nowego bloga MSP, ponieważ na tamtym przez długi czas nie dodawałam żadnych postów.
Mam nadzieję że ten blog też się wam spodoba :)