Proszę o zobaczenie art'a pt. Przyszłość w kuli będę wdzięczna ;*
niedziela, 16 marca 2014
Razem z movie olcia szukamy przyjaciół do codziennej gry na MSP.
Będziemy też rozmawiać w kilka osób na skype, więc taka osoba musi je posiadać :) Jeśli chcesz do nas przyłączyć napisz do mnie lub movie olcia. Ja i movie olcia mamy po 12 lat :*
Witam ! Mało zostało do 19 lvl'a, więc proszę was o pomoc, obiecuję tym osobą które pomogą (Zapiszcie się w księdze gości że pomogliście) odwdzięczę się w ten sam sposób :)
Wasza Aria978
Witam ! Zrobiłam nowego bloga MSP, ponieważ na tamtym przez długi czas nie dodawałam żadnych postów. Mam nadzieję że ten blog też się wam spodoba :)